Košík:
...

Samolepiace pásky

Samolepiaca biela páska s červenou podkladovou vrstvou, ktorej farbivo sa pri kontakte s vodou alebo vyšším množstvom vodných pár rozpije a prefarbite bielu vrchnú vrstvu na červeno. Tento proces je nevratný - samolepka zostane červená aj po vysušení a stáva sa preukázateľným detektorom zasiahnutia miesta tekutinou. Z pásky je možné narezať alebo nastrihať ľubovoľne tvary o veľkostiach, ktoré práve potrebujete pre svoju aplikáciu. V prípade použitia samolepky v mobilnej elektronike sa najčastejšie umiestňuje na plošný spoj blízkosti nabíjacích, dátových a audio konektorov. Keďže detekčný prúžok samotný nie je opatrený žiadnymi bezpečnostnými prvkami proti falzifikácii, je optimálnym riešením umiestnenie zákazníckej hologramové bezpečnostné plomby cez okraje šasi prístroja.

šírka: 30 mm x 10m


400283: Cena: 3 €/m bez DPH . . . . . m    Skladom
400087: Cena role(10m): 24 €/bal. bez DPH . . . . . bal.    Skladom
Univerzálna lepiaca páska šírka 40 mm s VOID vrstvou, v ktorej sa po odlepení zobrazí slová "VOID" a "OPEN". Ideálny prostriedok pre nápadnú vizualizáciu strhnutí prelepky; v prípade odtrhnutia lepiacej páske z papierovej krabice je vrstva, ktorá zostane v kontakte s povrchom papiera prakticky neodstrániteľná a nedá sa zamaskovať ani opätovným prilepením novej, nedotknutej pásky. Odtrhnutý pás izolepy zostáva naďalej lepivý narozdiel od časti, ktorá priľne na oblepenie povrchu.

Dĺžka bezpečnostné pásky na jednej roli je 50m.

400050: Cena 1-10 ks: 7,800 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
400050: Cena nad 10 ks: 7,200 €/ks bez DPHUniverzálna plombovacia lepiaca páska modrej farby šírka 25 mm s ochrannou VOID vrstvou proti strhnutiu. Páska plní zabezpečovaciu funkciu, po jej strhnutí sa z nosného pásika odlepí modrá vrstva lepidla nesúca opakujúci sa nápis VOID OPEN, zostávajúca časť lepidlá taktiež nesúca nápis VOID OPEN (invertovaná časť) zostane na páske. Opätovné prilepenie možné je, páska stále lepí, avšak už nijako nemožno zamaskovať jej strhnutie - porušenie plomby. Vhodná pre zabezpečenie krabíc proti otvoreniu pri preprave, pre zabezpečenie dverí proti vstupu a na účely záručného servisu - ako ochranná známka (záručná pečať).

Dĺžka bezpečnostnej pásky na jednej roli je 50m.


400091: Cena 1-10 ks: 6,600 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
400091: Cena nad 10 ks: 6 €/ks bez DPH


Číslovanie je vyvedené v lepiacej vrstve a nie je ho možné sfalšovať tlačou na hornú stranu filmu.

Fóliové plomby KTL - samolepiace štítky na páske disponujúci bielym okienkom pre tlač alebo opis a červeným okienkom s číslovaním.

Hlavné bezpečnostné devízou obyčajne vyzerajúci samolepky je prakticky nesfalšovateľná technika číslovanie a jej správanie pri pokuse o odlepenie. Pri pokuse o strhnutí štítku dôjde k jeho rozdeleniu na hornú a spodnú vrstvu. Spodná vrstva zostane lepidlom pevne prilepená k podkladu. Práve do tejto vrstvy je vytlačené jedinečné sériové čislo, ktoré naopak úplne chýba na vrchnej vrstve, ktorá má v tomto mieste iba priehľadné okienko. Tento fakt znemožňuje falzifikácii metódou chemického či mechanického odstránenia potlače z povrchu samolepky a natlačení čísla iné, lebo na povrchu štítku sa žiadny tlač nenachádza. Prekážkou falzikace metódou výroby kompletného zabezpečovacieho médiá je technologická náročnosť procesu. Samolepka je navyše vybavená funkciou tamper evident (VOID), ako je zjavné z ilustratívnych obrázkov. Pri jej odtrhnutie je v miestach rozlepenia vrstiev odkrytý pravidelný raster slov "VOID", ktorý do okamihu odlúpnutie nie na samolepke za žiadnych okolností patrný. Ani spodná ani horná vrstva nie je po rozdelení samolepky lepivá.

Štítok vykazuje vynikajúcu lepivosť na všetkých druhoch podkladu od komaxitovaných hladkých povrchov až po jemne zrnité plochy z termoplastov alebo nelakované štruktúrované drevo. Etikety sú vhodné pre plombovanie rozvádzačov, zámkov, prepravných krabíc zo všetkých druhov materiálov, pečatenie dvierok, ako prepravné plomby atď.

Tento bezpečnostný prvok je z hľadiska fyzického prevedenia koncipovaný rovnako ako izolepa s tým rozdielom, že jednotlivé štítky sú predrezané a podlepené papierom, takže je umožnený ich potlač. Šírka role je teda zhodná s šírkou štítku a činí 50 mm. Dĺžka štítka je 150 mm.

Ponúkame potlač štítkov podľa Vašich požiadaviek - špecifikáciu potlače a podmienky nutné dohovoriť pred objednaním tohto média.

 • materiál: PE
 • rozmery štítku: 150 × 50 mm
 • role 50 m: 333 ks štítků
 • číslovánie: inkrementačný
 • perforácia: po 150 mm

 • 400257: Cena štítky 5-100 ks: 0,240 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400257: Cena štítky nad 100 ks: 0,160 €/ks bez DPH
  400051: Cena role 1-10 roli: 26 €/roli bez DPH . . . . . roli    Skladom
  400051: Cena role nad 10 roli: 23,200 €/roli bez DPH


  Samolepiaci transparentný holografický prúžok o šírke 9 mm a dĺžkou až 200 metrov je dodávaný navinutý na cievke a dá sa tak aplikovať bezo zvyškov na všetky šírky či dĺžky polepovaných materiálov. Primárne je navrhnutý ako najlacnejšia alternatíva k metóde hotstamping; teda zažehľovanie hologramových prvkov najmä na papierová média (diplomy, certifikáty o školenia, protokoly o testoch ...). Aby sa dosiahol čo najväčší podobnosti s metódou horúcej razby, je použitý najtenší možný film, aby bol po nalepení čo najmenej viditeľný a nenarušil reliéf dokumentu. Z rovnakého dôvodu je nanesana tenká vrstva lepidla. Po nalepení sa tak hologramový pásik javí ako natívny súčasť dokumentu, pretože z neho vystupuje úplne minimálne. Výsledný efekt sa približuje postupu horúcej razby bez nutnosti strojného spracovania a teda výrazne lacnejšie a podľa potreby na akýkoľvek dokument alebo povrch.

  Hologram je vyrobený jednovrstvovú technológií na hliníkovom podklade, ktorého nevyužité miesta sú demetalizována. Metóda demetalizace slúži ku transparentnosti miest, ktoré nenesú grafické motívy či texty. Zvýšená transparentnosť holografické samolepky sa prejaví podstatne menším ovplyvnením pôvodnej grafickej podoby dokumentu, ktorým bola bezpečnostná samolepka opatrená. Holografické efekty pritom zostávajú dobre viditeľné.

  Bezpečnostná samolepka je tvorená periodicky na seba nadväzujúcim grafickým emblémom (giloše) šírky 6 mm a periodicky sa opakujúce slovami "secure - certificate - protected - bezpečný - certifikát - chránený". Dĺžka jednej periódy texte je 10 cm. Farba holografické vrstvy je strieborná. Samolepiace pruh sa predáva na bežné metre a to po násobkoch metra.

  400032: Cena: 1,200 €/m bez DPH . . . . . m    Skladom
  400243: Cena balení 200m: 75 €/bal. bez DPH . . . . . bal.    Skladom
  ! technologická novinka v našom sortimente! - Hologramové motívy sa objavia až pri porušení plomby

  Prestížny holografický pečatiacej materiál pre luxusný tovar a dizajnovo pointovanie aplikácie, vyžadujúce jemný a citlivý prístup k pečatenie. Technológia, ktorú používame na výrobu tejto hologramové fólie nie je použitá u žiadneho iného hologramu z našej ponuky. Všetok potenciál tohto materiálu však zostáva skrytý za vizážou lesklé číre samolepky, neprejavujúce žiadna vizuálna špecifiká ani pri špeciálnom nasvietení či pri pohľade z rôznych uhlov. Vlastnosť klasických hologramov je tu zámerne potlačená. K vyjavení hologramových motívov dôjde až pri sloupnutí plomby. Plomba sa v tú chvíľu rozdelí na dve časti - spodná časť zostane lepidlom prilepená k podkladu a odlúpnutiu je len vrchné film. Na oboch častiach sa vyjaví dovtedy neviditeľná hologramová grafika v klasickej dúhové vizáži a to ako na odlúpnutie vrchným filme, tak na povrchu pečateného predmetu. Technologicky sa nejedná o obyčajný jedno alebo dvojvrstvový hologram, ale o masterovou hologramovú multivrstvu, v ktorej sa pod rôznymi pozorovacími uhlami objavujú slová ORIGINAL, VALID, GENUINE, SECURITY, AUTHENTIC a symbol hviezdičky. Pre správnu funkciu musí byť povrch pečateného miesta hladký a prost mastnoty.

  Do okamihu odlepenie pečate má samolepka vzhľad kvalitné úplne číre lesklé samolepky nenaznačující ďalšie ambície. Nejedná sa len o bezpečnostnej samolepku, ale tiež prvok dokresľujúcich originalitu a exkluzivitu pečateného produktu bez narušovania jeho vizuálneho prejavu. Požiadavkám na zvýšené zabezpečenie vyhovejú vrchná termotransferová tlač a najmä zmysluplné číslovanie jednotlivých štítkov. Ponúkame tlač štítkov podľa Vašich požiadaviek - špecifikáciu tlače a podmienky nutné dohovoriť pred objednaním tohto média.

  Okrem dekorácie možno samolepku využiť rýdzo k zabezpečovacím účelom a to netradične ako maskovaný zabezpečovaci prvok. Prelepka sa tvári ako obyčajný kus číre izolepy a nevzbudzuje pocit zaistenia. Naopak vyzerá nahraditeľné a môže vzbudzovať u potenciálneho narušiteľa dojem jednoduchej možnosti jej rekonštrukcia pomocou priehľadnej lepiacej páske; to ho povedie k narušeniu práve cez skryto zaistené miesto, pretože sa javí ako cesta nejmeněího odporu. Aj pri úspešnom obnovení plomby obyčajnou fóliou potom kontrola jednoducho odtrhnutím rozozná jej pravosť.

  Samozvernej film je k dispozícii v troch prevedeniach, ktoré sa líšia iba fyzickými rozmermi; materiál aj rozloženie slov v hologramové vrstve sú zhodné. POZOR - efekt rozdelenie samolepky na dve vrstvy nie je funkčná pri nalepení na klasický papier (napr. kancelársky papier 80g / m2). Bez problémov ale funguje na všetkých hladkých povrchoch a teda aj na všetkých hladených a kriedových papieroch a rovnako tak je vhodný na plombovanie produktov. Pre perfektnú priľnavosť je použitá technológia zosilnené vrstvy lepidla.


 • Typ 1 - nekonečná páska o šírke 30 mm na roli o dĺžke 50m

 • Typ 2 - štítky 20x20 mm so zaoblenými rohmi

 • Typ 3 - štítky 40x17 mm so zaoblenými rohmi


 • Za prípadnú tlač sa kalkuluje cena na vyžiadanie(viz. Kontakty)
  400102: Cena rola o dĺžke 50m 1-10 ks: 24 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400102: Cena rola o dĺžke 50m nad 10 ks: 22 €/ks bez DPH
  400290: Cena štítky 20x20mm 5-100 ks: 0,064 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400290: Cena štítky 20x20mm 101-500 ks: 0,048 €/ks bez DPH
  400290: Cena štítky 20x20mm nad 500 ks: 0,032 €/ks bez DPH
  400291: Cena štítky 40x17mm 5-100 ks: 0,100 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400291: Cena štítky 40x17mm 101-500 ks: 0,080 €/ks bez DPH
  400291: Cena štítky 40x17mm nad 500 ks: 0,072 €/ks bez DPH


  Špeciálna technológia výroby VOID vrstvy tejto samolepky zaručuje absenciu rezíduí po jej zlúpnutí a vysokú priľnavosť aj k problematickým nie celkom hladkým povrchom. Oproti ostatným VOID nálepkám sa teda nerozdeľuje pri odlepení na časť, ktorá zostáva lepidlom prichytená k podkladu a na vrchnú fóliu nesúcu doplnok vytlačeného grafického motívu. Hoci táto nálepka vykazuje veľmi vysokú priľnavosť ku všetkým typom povrchov, nezanecháva na ňom po odlúpnutí žiadne zvyšky lepidla. Konzistencia lepidla je v ohľadoch súdržnosti podobná gume, ako je zrejmé z fotografií ilustrujúcich odtrhnutie samolepky z podkladu. To okrem iného dovoľuje aplikáciu nálepiek aj na komplikované povrchy, z ktorých sa hologramové samolepky dajú olúpať príliš ľahko a nedochádza k vystúpeniu textov VOID vrstvy.

  Primárne je táto páska určená pre prelepenie miest, ktoré slúžia na prístup do zaisteného predmetu. Typicky sa jedná napr. o nálepku cez krabicu, ktorú je nutné odstrániť na rozbalenie tejto krabice alebo napríklad pre prelepenie zmlúv či plombovanie schránok s cennými dokumentmi. Pri odlepení nálepky sa odhalí texty "VOID" a "OPEN" a otvorenie obalu je tak jasne vizuálne viditeľné. Veľmi priaznivou vlastnosťou je zachovanie lepiacich schopností plomby aj po jej zlúpnutí (oproti hologramovým VOID samolepkám).

  Dĺžka celej pásky je 50 metrov. Pásku ponúkame aj vo forme kruhových (H82) či štvorcových (H81) a obdĺžnikových (H54) samolepiek. Páska má tú výhodu, že umožňuje strih na požadovanú dĺžku pre danú aplikáciu. Pásku možno vyrobiť aj v iných šírkach, rovnako tak je možné zaistiť potlač. Pre viac informácií a prípadné nacenenie kontaktujte naše obchodné oddelenie -> Kontakty. Pásku možno potlačiť termotransferovou tlačiarňou.  Prípadná tlač sa kalkuluje na vyžiadanie (viz. Kontakty)

 • Dĺžka: 50 m
 • Šírka: 20 mm
 • Vnútorný priemer role: 75 mm
 • Farva: červená

 • 400106: Cena 1-10 ks: 16 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400106: Cena nad 10 ks: 14 €/ks bez DPH


  Špeciálna technológia výroby VOID vrstvy tejto samolepky zaručuje absenciu rezíduí po jej zlúpnutí a vysokú priľnavosť aj k problematickým nie celkom hladkým povrchom. Oproti ostatným VOID nálepkám sa teda nerozdeľuje pri odlepení na časť, ktorá zostáva lepidlom prichytená k podkladu a na vrchnú fóliu nesúcu doplnok vytlačeného grafického motívu. Hoci táto nálepka vykazuje veľmi vysokú priľnavosť ku všetkým typom povrchov, nezanecháva na ňom po odlúpnutí žiadne zvyšky lepidla. Konzistencia lepidla je v ohľadoch súdržnosti podobná gume, ako je zrejmé z fotografií ilustrujúcich odtrhnutie samolepky z podkladu. To okrem iného dovoľuje aplikáciu nálepiek aj na komplikované povrchy, z ktorých sa hologramové samolepky dajú olúpať príliš ľahko a nedochádza k vystúpeniu textov VOID vrstvy.

  Primárne je táto páska určená pre prelepenie miest, ktoré slúžia na prístup do zaisteného predmetu. Typicky sa jedná napr. o nálepku cez krabicu, ktorú je nutné odstrániť na rozbalenie tejto krabice alebo napríklad pre prelepenie zmlúv či plombovanie schránok s cennými dokumentmi. Pri odlepení nálepky sa odhalí texty "VOID" a "OPEN" a otvorenie obalu je tak jasne vizuálne viditeľné. Veľmi priaznivou vlastnosťou je zachovanie lepiacich schopností plomby aj po jej zlúpnutí (oproti hologramovým VOID samolepkám).

  Dĺžka celej pásky je 50 metrov. Pásku ponúkame aj vo forme kruhových (H82) či štvorcových (H81) a obdĺžnikových (H54) samolepiek. Páska má tú výhodu, že umožňuje strih na požadovanú dĺžku pre danú aplikáciu. Pásku možno vyrobiť aj v iných šírkach, rovnako tak je možné zaistiť potlač. Pre viac informácií a prípadné nacenenie kontaktujte naše obchodné oddelenie -> Kontakty. Pásku možno potlačiť termotransferovou tlačiarňou.  Prípadná tlač sa kalkuluje na vyžiadanie (viz. Kontakty)

 • Dĺžka: 50 m
 • Šírka: 20 mm
 • Vnútorný priemer role: 75 mm
 • Farva: modrá Pantone 2161C

 • 400107: Cena 1-10 ks: 16 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400107: Cena nad 10 ks: 14 €/ks bez DPH


  Špeciálna technológia výroby VOID vrstvy tejto samolepky zaručuje absenciu rezíduí po jej zlúpnutí a vysokú priľnavosť aj k problematickým nie celkom hladkým povrchom. Oproti ostatným VOID nálepkám sa teda nerozdeľuje pri odlepení na časť, ktorá zostáva lepidlom prichytená k podkladu a na vrchnú fóliu nesúcu doplnok vytlačeného grafického motívu. Hoci táto nálepka vykazuje veľmi vysokú priľnavosť ku všetkým typom povrchov, nezanecháva na ňom po odlúpnutí žiadne zvyšky lepidla. Konzistencia lepidla je v ohľadoch súdržnosti podobná gume, ako je zrejmé z fotografií ilustrujúcich odtrhnutie samolepky z podkladu. To okrem iného dovoľuje aplikáciu nálepiek aj na komplikované povrchy, z ktorých sa hologramové samolepky dajú olúpať príliš ľahko a nedochádza k vystúpeniu textov VOID vrstvy.

  Primárne je táto páska určená pre prelepenie miest, ktoré slúžia na prístup do zaisteného predmetu. Typicky sa jedná napr. o nálepku cez krabicu, ktorú je nutné odstrániť na rozbalenie tejto krabice alebo napríklad pre prelepenie zmlúv či plombovanie schránok s cennými dokumentmi. Pri odlepení nálepky sa odhalí texty "VOID" a "OPEN" a otvorenie obalu je tak jasne vizuálne viditeľné. Veľmi priaznivou vlastnosťou je zachovanie lepiacich schopností plomby aj po jej zlúpnutí (oproti hologramovým VOID samolepkám).

  Dĺžka celej pásky je 50 metrov. Pásku ponúkame aj vo forme kruhových (H82) či štvorcových (H81) a obdĺžnikových (H54) samolepiek. Páska má tú výhodu, že umožňuje strih na požadovanú dĺžku pre danú aplikáciu. Pásku možno vyrobiť aj v iných šírkach, rovnako tak je možné zaistiť potlač. Pre viac informácií a prípadné nacenenie kontaktujte naše obchodné oddelenie -> Kontakty. Pásku možno potlačiť termotransferovou tlačiarňou.  Prípadná tlač sa kalkuluje na vyžiadanie (viz. Kontakty)

 • Dĺžka: 50 m
 • Šírka: 20 mm
 • Vnútorný priemer role: 75 mm
 • Farva: čierna

 • 400113: Cena 1-10 ks: 16 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400113: Cena nad 10 ks: 14 €/ks bez DPH


  Špeciálna technológia výroby VOID vrstvy tejto samolepky zaručuje absenciu rezíduí po jej zlúpnutí a vysokú priľnavosť aj k problematickým nie celkom hladkým povrchom. Oproti ostatným VOID nálepkám sa teda nerozdeľuje pri odlepení na časť, ktorá zostáva lepidlom prichytená k podkladu a na vrchnú fóliu nesúcu doplnok vytlačeného grafického motívu. Hoci táto nálepka vykazuje veľmi vysokú priľnavosť ku všetkým typom povrchov, nezanecháva na ňom po odlúpnutí žiadne zvyšky lepidla. Konzistencia lepidla je v ohľadoch súdržnosti podobná gume, ako je zrejmé z fotografií ilustrujúcich odtrhnutie samolepky z podkladu. To okrem iného dovoľuje aplikáciu nálepiek aj na komplikované povrchy, z ktorých sa hologramové samolepky dajú olúpať príliš ľahko a nedochádza k vystúpeniu textov VOID vrstvy.

  Primárne je táto páska určená pre prelepenie miest, ktoré slúžia na prístup do zaisteného predmetu. Typicky sa jedná napr. o nálepku cez krabicu, ktorú je nutné odstrániť na rozbalenie tejto krabice alebo napríklad pre prelepenie zmlúv či plombovanie schránok s cennými dokumentmi. Pri odlepení nálepky sa odhalí texty "VOID" a "OPEN" a otvorenie obalu je tak jasne vizuálne viditeľné. Veľmi priaznivou vlastnosťou je zachovanie lepiacich schopností plomby aj po jej zlúpnutí (oproti hologramovým VOID samolepkám).

  Dĺžka celej pásky je 50 metrov. Pásku ponúkame aj vo forme kruhových (H82) či štvorcových (H81) a obdĺžnikových (H54) samolepiek. Páska má tú výhodu, že umožňuje strih na požadovanú dĺžku pre danú aplikáciu. Pásku možno vyrobiť aj v iných šírkach, rovnako tak je možné zaistiť potlač. Pre viac informácií a prípadné nacenenie kontaktujte naše obchodné oddelenie -> Kontakty. Pásku možno potlačiť termotransferovou tlačiarňou.  Prípadná tlač sa kalkuluje na vyžiadanie (viz. Kontakty)

 • Dĺžka: 50 m
 • Šírka: 20 mm
 • Vnútorný priemer role: 75 mm
 • Farva: biela

 • 400114: Cena 1-10 ks: 16 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400114: Cena nad 10 ks: 14 €/ks bez DPH


  Špeciálna technológia výroby VOID vrstvy tejto samolepky zaručuje absenciu rezíduí po jej zlúpnutí a vysokú priľnavosť aj k problematickým nie celkom hladkým povrchom. Oproti ostatným VOID nálepkám sa teda nerozdeľuje pri odlepení na časť, ktorá zostáva lepidlom prichytená k podkladu a na vrchnú fóliu nesúcu doplnok vytlačeného grafického motívu. Hoci táto nálepka vykazuje veľmi vysokú priľnavosť ku všetkým typom povrchov, nezanecháva na ňom po odlúpnutí žiadne zvyšky lepidla. Konzistencia lepidla je v ohľadoch súdržnosti podobná gume, ako je zrejmé z fotografií ilustrujúcich odtrhnutie samolepky z podkladu. To okrem iného dovoľuje aplikáciu nálepiek aj na komplikované povrchy, z ktorých sa hologramové samolepky dajú olúpať príliš ľahko a nedochádza k vystúpeniu textov VOID vrstvy.

  Primárne je táto páska určená pre prelepenie miest, ktoré slúžia na prístup do zaisteného predmetu. Typicky sa jedná napr. o nálepku cez krabicu, ktorú je nutné odstrániť na rozbalenie tejto krabice alebo napríklad pre prelepenie zmlúv či plombovanie schránok s cennými dokumentmi. Pri odlepení nálepky sa odhalí texty "VOID" a "OPEN" a otvorenie obalu je tak jasne vizuálne viditeľné. Veľmi priaznivou vlastnosťou je zachovanie lepiacich schopností plomby aj po jej zlúpnutí (oproti hologramovým VOID samolepkám).

  Dĺžka celej pásky je 50 metrov. Pásku ponúkame aj vo forme kruhových (H82) či štvorcových (H81) a obdĺžnikových (H54) samolepiek. Páska má tú výhodu, že umožňuje strih na požadovanú dĺžku pre danú aplikáciu. Pásku možno vyrobiť aj v iných šírkach, rovnako tak je možné zaistiť potlač. Pre viac informácií a prípadné nacenenie kontaktujte naše obchodné oddelenie -> Kontakty. Pásku možno potlačiť termotransferovou tlačiarňou.  Prípadná tlač sa kalkuluje na vyžiadanie (viz. Kontakty)

 • Dĺžka: 50 m
 • Šírka: 20 mm
 • Vnútorný priemer role: 75 mm
 • Farva: žltá Pantone 361C

 • 400115: Cena 1-10 ks: 16 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400115: Cena nad 10 ks: 14 €/ks bez DPH


  Špeciálna technológia výroby VOID vrstvy tejto samolepky zaručuje absenciu rezíduí po jej zlúpnutí a vysokú priľnavosť aj k problematickým nie celkom hladkým povrchom. Oproti ostatným VOID nálepkám sa teda nerozdeľuje pri odlepení na časť, ktorá zostáva lepidlom prichytená k podkladu a na vrchnú fóliu nesúcu doplnok vytlačeného grafického motívu. Hoci táto nálepka vykazuje veľmi vysokú priľnavosť ku všetkým typom povrchov, nezanecháva na ňom po odlúpnutí žiadne zvyšky lepidla. Konzistencia lepidla je v ohľadoch súdržnosti podobná gume, ako je zrejmé z fotografií ilustrujúcich odtrhnutie samolepky z podkladu. To okrem iného dovoľuje aplikáciu nálepiek aj na komplikované povrchy, z ktorých sa hologramové samolepky dajú olúpať príliš ľahko a nedochádza k vystúpeniu textov VOID vrstvy.

  Primárne je táto páska určená pre prelepenie miest, ktoré slúžia na prístup do zaisteného predmetu. Typicky sa jedná napr. o nálepku cez krabicu, ktorú je nutné odstrániť na rozbalenie tejto krabice alebo napríklad pre prelepenie zmlúv či plombovanie schránok s cennými dokumentmi. Pri odlepení nálepky sa odhalí texty "VOID" a "OPEN" a otvorenie obalu je tak jasne vizuálne viditeľné. Veľmi priaznivou vlastnosťou je zachovanie lepiacich schopností plomby aj po jej zlúpnutí (oproti hologramovým VOID samolepkám).

  Dĺžka celej pásky je 50 metrov. Pásku ponúkame aj vo forme kruhových (H82) či štvorcových (H81) a obdĺžnikových (H54) samolepiek. Páska má tú výhodu, že umožňuje strih na požadovanú dĺžku pre danú aplikáciu. Pásku možno vyrobiť aj v iných šírkach, rovnako tak je možné zaistiť potlač. Pre viac informácií a prípadné nacenenie kontaktujte naše obchodné oddelenie -> Kontakty. Pásku možno potlačiť termotransferovou tlačiarňou.  Prípadná tlač sa kalkuluje na vyžiadanie (viz. Kontakty)

 • Dĺžka: 50 m
 • Šírka: 20 mm
 • Vnútorný priemer role: 75 mm
 • Farva: zelená Pantone 116C

 • 400116: Cena 1-10 ks: 16 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400116: Cena nad 10 ks: 14 €/ks bez DPH

  Adresa
  Hologram-výroba.sk
  Nám. slobody 7
  07101 Michalovce
  Zobraziť na mape

  Kontakt
  info@hologram-vyroba.sk
  +421948722224
  +421566441225
  Otváracia doba
  Po-Pia: 8:00 - 17:00
  So-Ne: zatvorené