Košík:
...

Predvyrobené masterové číslované hologramy


Masterovaná viacvrstvová tamper evident samolepka navrhnutá pre najpestrejší a najfarebnejší prejav za všetkých svetelných podmienok. Masterová technológia výroby je navyše garantom vyššieho stupňa zabezpečenia než poskytujú štandardné dvojvrstvové hologramy, lebo je ich falšovanie zložitejšie a najmä nákladnejšie. Vizuálne výraznosti je dosiahnuté použitím drobných písiem v rôznych vrstvách na podklade farebného vejáre. Vhodný je najmä tam, kde má byť jeho prezencia na prvý pohľad zrejmá a kde bude jeho niekedy až gýčovité farebné podanie vizuálne prospešné. Okrem výraznosti vykazuje samolepka vysokú mieru zabezpečenia vďaka kombinácii mastera a jedinečného sériovému čísla, ktoré je vyvedené technológiou demetalizace. Demetalizovaný sériové číslo nemožno modifikovať ako napríklad číslovanie tlačené termotransferom. K sťaženie odlepenie samolepky navyše prispieva funkcia tamper evident, ktorá zvyšuje citlivosť na pokusy o neoprávnené odlepenie a reaguje naň špecifickým poškodením nosnej kovovej vrstvy - odhalením slov "VOID".

Nosným heslom samolepky je slovo "ORIGINAL", ktorého písmená sú obrúbená pre čitateľnosť zo všetkých uhlov. Pre farebné dokreslenie sú použité omnoho menšie, napriek tomu veľmi dobre čitateľná slová "VALID", "SECURE" a "ORIGINAL" opakujúce sa striedavo na riadkoch. K "rozsvietenie" všetkých grafických prvkov naraz dochádza buď na priamom slnečnom svetle alebo pri súčasnom nasvietení viac svetelnými zdrojmi, čo je v umelo nasvietených priestoroch pravdepodobné, najmä v priestoroch kancelárskych.


 • tvar: kruh
 • technológie: master
 • VOID podklad: ano
 • rozmer: 20 mm
 • číslovanie: ano
 • natívná farba: strieborná

 • 400026: Cena 5-100 ks: 0,120 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400026: Cena 101-500 ks: 0,100 €/ks bez DPH
  400026: Cena nad 500 ks: 0,080 €/ks bez DPH
  Revolučná plomba spájajúcej atraktívny a výrazný vzhľad holografických materiálov s vlastnosťami vinylových bezpečnostných prvkov. Na prvý pohľad sa jedná o klasickú hologramovú samolepku; pri pokuse o jej sloupnutí však bude vykazovať úplne odlišné správanie. Tenký film pre výrobu klasických hologramov vykazuje extrémnu pevnosť v ťahu a pri odlepovanie nedochádza k jeho poškodeniu - rozrušené je naopak hliníková vrstva, v ktorej sú vyrazené dúhovo vyzerajúce holografické efekty. Ak nie je takýto hologram prilepený na dostatočne hladkom povrchu, narastá možnosť jeho sloupnutí bez poškodenia a to najmä po niekoľkých rokoch prilepení na drsných plastových povrchoch.

  Táto vinylová plomba odstraňuje vyššie spomínané problémy a ponúka mechanické vlastnosti inej skupiny bezpečnostných prvkov, ktoré sú užívané pre spoľahlivé plombovanie výrobkov, teda vizualizáciu ich neoprávneného otvorenia. Viac sa o tejto skupine zabezpečovacích prvkov dočítate v časti Vinylové samolepky.Sloupnutí plomby je znemožnené užitím zosilnené vrstvy lepidla a najmä lámavým vinylovým podkladom, ktorý má súdržnosť výrazne menšie než je súdržnosť daná prilepením k podkladu. V praxi to znamená, že nie je možné odtrhnúť ani milimeter súvislé časti tejto plomby a pre jej odstránenie by bolo nutné ju po malých kúskoch zoškrabať. Zvyšky lepidla navyše ostávajú na ploche, kde bola samolepka prilepená.

  Rozmery plomby sú 50x20 mm a v políčku sa nachádza šesťmiestne číslo s abecedným prefixom.

  400020: Cena 5-100 ks: 0,140 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400020: Cena 101-1000 ks: 0,120 €/ks bez DPH
  400020: Cena nad 1000 ks: 0,100 €/ks bez DPH  Samolepka sa vyznačuje predovšetkým svojím detekčným prúžkom teploty, ktorý po presiahnutí teploty 70 ° C zružovie a tento stav je ďalej nenávratný. Je potom zrejmé, že produkt, na ktorom bola táto samolepka umiestnená, bol vystavený nadmerným teplotám. Na základe tohto javu potom je napríklad možné zamietnuť prípadnú reklamáciu výrobku.

  Táto hologramová samolepka ďalej vykazuje vysokú mieru zabezpečenia aj vďaka kombinácii masterového hologramu a jedinečného (unikátneho) sériového čísla, ktoré je vytvorené technológiou demetalizácie - vypálenie laserom. Demetalizované sériové číslo nemožno modifikovať ako napríklad číslovanie tlačené termotransférom. U nás máte istotu, že rovnakú samolepku s identickým číslovaním nikdy nevyrobíte viackrát. Číselné rady pri výrobe v zásade neopakujeme. Číslovanie je vo formáte začiatočného písmena radu šesťmiestne číslo (pr. A123456).

  Túto masterovú bezpečnostnú samolepku nemožno bez poškodenia odlepiť. Disponuje totiž funkciou tamper evident, ktorá pri akomkoľvek pokuse o neoprávnené odlepenie reaguje špecifickým poškodením nosnej kovovej vrstvy - odhalením slov "VOID" (porušené) a zanechaním týchto slov (časti metalickej vrstvy) na podklade, na ktorom bola samolepka nalepená. Vďaka tomu nie je možné jej zabezpečenie zaobísť bez povšimnutia. Ani pokus o opätovné nalepenie na rovnaké miesto neunikne pozornosti.

  Samolepka obsahuje opakujúce sa slová evokujúce originalitu a pravosť. Hlavným heslom samolepky je slovo "ORIGINAL", ktorého písmená sú zvýraznené okrajom pre čitateľnosť zo všetkých uhlov. Pre farebné dokreslenie sú použité omnoho menšie, napriek tomu veľmi dobre čitateľná slová "VALID", "SECURE", "ORIGINAL", "GENUINE", "PROOF", "Authentic", "TRUSHWORTHY", "CREDIBLE", "SAFEGUARDED" a " TRUSTFULL "opakujúce sa striedavo na riadkoch a stĺpcoch. Na zobrazenie všetkých grafických prvkov v holograme dochádza buď na priamom slnečnom svetle alebo pri súčasnom nasvietení viac svetelnými zdrojmi z rôznych uhlov. Hlavným grafickým prvkom tejto masterovej samolepky je niekoľko kruhových výsekov v sebe uprostred samolepky, pozri náhľadový obrázok.

  Táto samolepka je navrhnutá pre čo možno najpestrejší a najfarebnejší prejav za všetkých svetelných podmienok. Masterová technológia výroby je navyše garantom vyššieho stupňa zabezpečenia než poskytujú štandardné dvojvrstvové hologramy, z dôvodu ich oveľa zložitejšiemu falšovaniu a cene výroby.

 • Rozmer: 45x17mm (zaoblené rohy)
 • Farva fólie: strieborná
 • Číslovanie: áno (LASER)
 • Detekcia teploty: zafarbujúci prúžok (T>70°C)

 • 400236: Cena 1-100 ks: 0,200 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400236: Cena 101-1000 ks: 0,160 €/ks bez DPH
  400236: Cena nad 1000 ks: 0,144 €/ks bez DPH  Samolepka sa vyznačuje predovšetkým svojím detekčným prúžkom teploty, ktorý po presiahnutí teploty 70 ° C zružovie a tento stav je ďalej nenávratný. Je potom zrejmé, že produkt, na ktorom bola táto samolepka umiestnená, bol vystavený nadmerným teplotám. Na základe tohto javu potom je napríklad možné zamietnuť prípadnú reklamáciu výrobku. Tento prúžok možno sekundárne použiť aj ako detekciu vystavenia väčšej vlhkosti resp. vody. Vrstva je nanesená od kraja ku kraju samolepky a je prekrytá priehľadným filmom, aby nedošlo k jej zoškrabaniu. Okraje však dokážu nasať vodu a rozpustiť špeciálnu teplo citlivou farbu, ktorá sa roztečie po celej samolepke. Vlhkosť nemá vplyv na tepelnú citlivosť farby.

  Samolepka ďalej vykazuje vysokú mieru zabezpečenia aj vďaka kombinácii mastera a jedinečného (unikátneho) sériového čísla, ktoré je vytvorené technológiou demetalizácie - vypálenie laserom. Demetalizované sériové číslo nemožno modifikovať ako napríklad číslovanie tlačené termotransférom. U nás máte istotu, že rovnakú samolepku s identickým číslovaním nikdy nevyrobíte viackrát. Číselné rady pri výrobe v zásade neopakujeme. Číslovanie je vo formáte začiatočného písmena radu šesťmiestne číslo (pr. A123456).

  Túto kruhovú masterovú bezpečnostnú samolepku nemožno bez poškodenia odlepiť. Disponuje totiž funkciou tamper evident, ktorá pri akomkoľvek pokuse o neoprávnené odlepenie reaguje špecifickým poškodením nosnej kovovej vrstvy - odhalením slov "VOID" (porušené) a zanechaním týchto slov (časti metalické vrstvy) na podklade, na ktorom bola samolepka nalepená. Vďaka tomu nie je možné jej zabezpečenie zaobísť bez povšimnutia. Ani pokus o opätovné nalepenie na rovnaké miesto neunikne pozornosti.

  Samolepka obsahuje opakujúce sa slová evokujúce originalitu a pravosť. Hlavným heslom samolepky je slovo "ORIGINAL", ktorého písmená sú zvýraznené okrajom pre čitateľnosť zo všetkých uhlov. Pre farebné dokreslenie sú použité omnoho menšie, napriek tomu veľmi dobre čitateľná slová "VALID", "SECURE", "ORIGINAL", "GENUINE", "TRUSHWORTHY" a "CREDIBLE" opakujúce sa striedavo na riadkoch a stĺpcoch. Na zobrazenie všetkých grafických prvkov v holograme dochádza buď na priamom slnečnom svetle alebo pri súčasnom nasvietení viac svetelnými zdrojmi z rôznych uhlov.

  Hlavným grafickým prvkom tejto masterovej samolepky je niekoľko kruhových výsekov v sebe uprostred samolepky, pozri náhľadový obrázok.

  Táto samolepka je navrhnutá pre čo možno najpestrejší a najfarebnejší prejav za všetkých svetelných podmienok. Masterová technológia výroby je navyše garantom vyššieho stupňa zabezpečenia než poskytujú štandardné dvojvrstvové hologramy, z dôvodu ich oveľa zložitejšiemu falšovaniu a cene výroby.

 • Rozmer: 20mm kruh
 • Farva fólie: strieborná
 • Číslovanie: áno (LASER)
 • Detekcia teploty: zafarbujúci prúžok (T>70°C)
 • Detekcia vody: áno

 • 400237: Cena 1-100 ks: 0,160 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400237: Cena 101-1000 ks: 0,144 €/ks bez DPH
  400237: Cena nad 1000 ks: 0,128 €/ks bez DPH

  Adresa
  Hologram-výroba.sk
  Nám. slobody 7
  07101 Michalovce
  Zobraziť na mape

  Kontakt
  info@hologram-vyroba.sk
  +421948722224
  +421566441225
  Otváracia doba
  Po-Pia: 8:00 - 17:00
  So-Ne: zatvorené