Košík:
...

Iná zabezpečovacia technika a náradie


Účinný ochranný obal na bezkontaktné karty s RFID čipom, ktorý zamedzí akémukoľvek pokusu o prenos dát medzi kartou a terminálom, či čítacím zariadením. Uchránite tak svoju kartu pred náhodným prečítaním či pokusom o krádež prostriedkov z platobnej karty. Dnešní útočníci sú schopní prečítať Vašu kartu aj napríklad v MHD z vášho vrecka a dáta z karty v reálnom čase reprodukovať do platobného terminálu, vzdialeného aj niekoľko stoviek kilometrov, kde sú schopní platiť max. sumu pre bezkontaktné platby = 20 Euro * počet platieb. Vďaka tomuto bezpečnostnému obalu zamedzíte akémukoľvek prenosu prostriedkov či krádeži vašich dát.

RFID čip sa nachádza aj napríklad v identifikačných kartách, elektronických peňaženkách, kľúčoch, ktoré predstavujú ďalšie bezpečnostné riziko. Prečítať tieto informácie bez vedomia majiteľa nie je vôbec zložité. Odcudzením týchto údajov je možné aj vyrobiť ich duplikáty. Obal ochráni Vaše dáta pred neautorizovaným prístupom.


Cenník tlače RFID kariet
Počet kusov Počet farieb
1 2 3
400 ks 0,2 € 0,28 € 0,36 €
600 ks 0,18 € 0,26 € 0,34 €
800 ks 0,16 € 0,24 € 0,28 €
1000 ks 0,14 € 0,18 € 0,26 €

Pre tlač viac ako 1000ks kontaktujte obchodné oddelenie. Tlač je realizovaná sieťotlačou. • Materiál: PVC, aluminiová fólia.
 • Vnútorné rozmery: 88 x 57mm (platobné karty 85,60 x 53,98mm)
 • Vonkajšie rozmery: 91 x 63mm
 • 400122: Cena 1-5 ks: 0,800 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400122: Cena 6-50 ks: 0,600 €/ks bez DPH
  400122: Cena nad 50 ks: 0,400 €/ks bez DPH


  Kvalitný celokovový tieniací obal z nerezu na 6 bezkontaktných platobných a kreditných kariet s RFID čipom, ktorý zamedzí akémukoľvek pokusu o prenos dát medzi kartou a terminálom, či čítacím zariadením. Uchránite tak všetky svoje RFID karty pred náhodným prečítaním či pokusom o krádež prostriedkov z platobnej karty. Dnešní útočníci sú schopní prečítať Vašu kartu aj napríklad v MHD z vášho vrecka a dáta z karty v reálnom čase reprodukovať do platobného terminálu, vzdialeného aj niekoľko stoviek kilometrov, kde sú schopní platiť max. sumu pre bezkontaktné platby = 20 Euro * počet platieb. Vďaka tomuto nerezovému ochrannému RFID obalu zamedzíte akémukoľvek prenosu prostriedkov či krádeži vašich dát.

  RFID čip sa nachádza aj napríklad v identifikačných kartách, elektronických peňaženkách, kľúčoch, ktoré predstavujú ďalšie bezpečnostné riziko. Prečítať tieto informácie bez vedomia majiteľa nie je vôbec zložité. Odcudzením týchto údajov je možné aj vyrobiť ich duplikáty. Obal ochráni Vaše dáta pred neautorizovaným prístupom.

  Vnútri nerezového puzdra je 6 plastových priehradiek, ktoré sú skvelé pre organizáciu kariet, pri roztvorení púzdra sa navyše roztiahne aj tento zakladač a voľba a vytiahnutie karty z puzdra je potom veľmi jednoduchá.


 • Materiál: Nerez, PVC.
 • Vnútorné rozmery priehradiek: pre bežné karty vo formáte platobných kariet - 85,60 x 53,98mm
 • Vonkajšie rozmery: 97 x 68mm
 • 400123: Cena: 22 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  Tieniace puzdro, vďaka ktorému ochránite svoj telefón pred nechcenou lokalizáciou aj proti odpočúvaniu. Puzdro telefón prakticky odpojí od akéhokoľvek možného spojenia so svetom. Tieniace puzdro nie je technicky nič iné ako faradayova klietka, ktorá funguje na princípe blokácie elektromagnetického žiarenia. Týmto tieniacim puzdrom neprejde skutočne nič. Obal zamedzí priechodu CDMA a GSM signálov (2G, 3G, 4G LTE), geolokačných služieb GPS (Glonass, Galileo, A-GPS ..) a znemožní dátové prenosy cez WiFi, Bluetooth a NFC. Telefón teda nebude schopný prijímať ani vykonávať hovory, zamerať polohu pomocou družicových satelitných systémov GPS ani byť zameraný pomocou triangulácie (BTS), prijímať správy (SMS, Vıber, WhatsApp, Skype ..). Funkčnosť telefónu samotného však puzdro nijako neohrozí. Telefón iba dokonale utlmia a ochránia tým Vaše súkromie.

  Puzdro nájde svoje uplatnenie tiež pri chúlostivých rokovaniach, kedy je nežiaduce akékoľvek odpočúvanie alebo zameranie polohy prístroja cez mobilného operátora. Stačí len rozdať všetkým účastníkom schôdzky puzdra a zostanete v totálnom utajení. Bez nutnosti použitia rušičky signálu alebo vyťahovania batérií. Faraday shield nájde uplatnenie aj pri bezpečnostných zložkách. U skonfiškovaných telefónov zabráni ich majiteľom akúkoľvek diaľkovú manipuláciu s dátami a tým aj znehodnoteniu dôkazov. Tieniace puzdro možno použiť aj na izoláciu GPS modulov.

  Toto bezpečnostné puzdro sa skladá z dvoch vreciek. Jedna je klasická bez tienenia, v ktorej nedochádza k odpojeniu telefónu od siete a telefón bežne funguje a prijíma signál a druhá je tkaná zo špeciálnej vodivej textílie, ktorá tvorí Faradayovu klietku a uzavretím telefónu do tohto vrecka dôjde k celkovému odtieneniu všetkých sietí bez nutnosti vybratia akumulátora . Puzdro je teda možné použiť aj ako štandardný obal na telefón, k ochrane displeja proti poškriabaniu, bez toho aby došlo k jeho odtieneniu. Vhodné predovšetkým pre telefóny s neodnímateľnými akumulátormi, u ktorých nie je možné zabezpečiť skutočné odpojenie od siete.

  Do puzdra možno uložiť aj karty s RFID čipom, ktoré tieniace puzdro tiež ochránia. RFID čip sa nachádza napríklad v nových biometrických pasoch, v identifikačných kartách, elektronických peňaženkách, kľúčoch a predovšetkým v bezkontaktných platobných kartách, ktoré predstavujú najväčšie bezpečnostné riziko. Prečítať tieto informácie bez vedomia majiteľa nie je vôbec zložité. Odcudzením týchto údajov je možné aj vyrobiť duplikáty platobných kariet. Faraday shield zamedzí neoprávnenému prečítaniu RFID čipov a ochránia Vaše dáta pred neautorizovaným prístupom.

 • Zloženie ochranného štítu: 23% meď, 20% nikel, 50% polyester
 • Tieniaca účinnosť: 71-84dB

 • Tieniace puzdro M1
 • Vonkajší povrch puzdra je vyrobený z tkanej polyesterovej textílie
 • Rozmery: vonkajší: 190 × 105 mm, vnútorný: 175 × 95 mm
 • Vhodné pre telefóny do uhlopriečky 6 palcov
 • Farva: čierna

 • Tieniace puzdro M2
 • Vonkajší povrch puzdra je vyrobený z tkanej polyesterovej textílie
 • Rozmery: vonkajší: 190 × 105 mm, vnútorný: 175 × 95 mm
 • Vhodné pre telefóny do uhlopriečky 6 palcov
 • Farva: biela

 • Tieniace puzdro M3
 • Vonkajší povrch puzdra je vyrobený z koženky
 • Rozmery: vonkajší: 140 × 95 mm, vnútorný: 125 × 80 mm
 • Vhodné pre telefóny do uhlopriečky 4 palce
 • Farva: čierna

 • Tieniace puzdro M4
 • Vonkajší povrch puzdra je vyrobený z tkanej polyesterovej textílie s vojenským motívom (maskáče)
 • Rozmery: vonkajší: 160 × 117 mm, vnútorný: 145 × 95 mm
 • Vhodné pre telefóny do uhlopriečky 5 palcov
 • Farva: vojenský motív - kombinácia zelenej, hnedej, béžovej, šedej a čiernej..
 • 400092: Cena M1: 24 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400286: Cena M2: 24 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400287: Cena M3: 12 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400288: Cena M4: 20 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  Tieniace puzdro, vďaka ktorému ochránite svoj tablet, teda aj seba, pred nechcenou lokalizáciou, odpočúvaním alebo vzdialenou manipuláciu s dátami. Po vložení tabletu do tieniaceho puzdra sa tablet okamžite odpojí od akéhokoľvek možného spojenia so svetom. Tieniace puzdro nie je technicky nič iné ako Faradayova klietka, ktorá funguje na princípe blokácie elektromagnetického žiarenia. Týmto tieniacim puzdrom neprejde zaručene nič. Obal zamedzí priechodu CDMA a GSM signálov (2G, 3G, 4G LTE), teda odpojeniu internetu, geolokačných služieb GPS (Glonass, Galileo, A-GPS) a znemožní akékoľvek dátové prenosy cez WiFi, Bluetooth aj NFC. Tablet sa nebude schopný pripojiť na internet ani k iným zariadeniam, zamerať polohu pomocou družicových satelitných systémov GPS ani byť zameraný pomocou triangulácie (BTS), prijímať správy (Facebook, Vıber, WhatsApp, Skype a ďalšie). Funkčnosť tabletu samotného však puzdro nijako neohrozí. Tablet iba dokonale utlmia a ochráni tým Vaše súkromie.

  Puzdro nájde svoje uplatnenie tiež pri chúlostivých rokovaniach, kedy je nežiaduce akékoľvek odpočúvanie alebo zameranie polohy prístroja cez mobilného operátora v prípade tabletov so SIM kartou pre mobilné dáta. Stačí len rozdať všetkým účastníkom schôdzky puzdra a zostanete v totálnom utajení. Bez nutnosti použitia rušičky signálu. Puzdro je dostatočne veľké na obalenie 10 "tabletu, či niekoľkými telefónov naraz. Puzdro Faraday shield nájde uplatnenie aj pri bezpečnostných zložkách. U skonfiškovaných telefónov a tabletov zabráni ich majiteľom akúkoľvek diaľkovú manipuláciu s dátami a tým aj znehodnoteniu dôkazov ešte pred ich extrakciou. Tieniace puzdro možno použiť aj na izoláciu GPS modulov.

  Bezpečnostné puzdro sa skladá z dvoch vreciek. Z hlavného vrecká na tablet a zadného vrecka pre predmety, ktoré nie je treba tieniť. Hlavné vrecko je ušité zo špeciálnej vodivej tkanej textílie, ktorá tvorí Faradayovu klietku a uzavretím tabletu či telefónu do tohto vrecka dôjde k celkovému odtieneniu všetkých sietí bez nutnosti vypínania prístroja. Vrecko sa zatvára pomocou suchého zipsu. Pre úplné odtienenie je potreba kapsu uzavrieť. Zadné vrecko sa zatvára klasickým zipsom. Puzdro je určené primárne pre tablety do uhlopriečky displeja 10 palcov. Do puzdra možno však vkladať aj iné zariadenia (netbooky, tablet pc ..) vhodných rozmerov, ktoré potrebujete tieniť, pozri vnútorné rozmery v popise jednotlivých variant.

  Do puzdra možno okrem tabletu uložiť tiež karty s RFID čipom, ktoré tieniace puzdro tiež ochránia. RFID čip sa nachádza napríklad v nových biometrických pasoch, v identifikačných kartách, elektronických peňaženkách, kľúčoch a predovšetkým v bezkontaktných platobných kartách, ktoré predstavujú najväčšie bezpečnostné riziko. Prečítať tieto informácie bez vedomia majiteľa nie je vôbec zložité. Odcudzením týchto údajov je možné aj vyrobiť duplikáty platobných kariet. Faraday shield zamedzí neoprávnenému prečítaniu RFID čipov a chráni Vaše dáta pred neautorizovaným prístupom.

 • Zloženie ochranného EMP štítu: 23% meď, 20% nikel, 50% polyester
 • Tieniaca účinnosť: 71-84dB

 • Tieniace puzdro pre tablet T1
 • Rozmery: vonkajší: 290 x 230 mm, vnútorný: 250 × 200 mm
 • Prevedenie: čierna koženka

 • Tieniace puzdro pre tablet T2
 • Rozmery: vonkajší: 290 x 230 mm, vnútorný: 250 × 200 mm
 • Prevedenie: šedo - zelená látka s vojenským vzorom (maskáč)
 • 400093: Cena T1: 52 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom
  400289: Cena T2: 52 €/ks bez DPH . . . . . ks    Skladom

  Adresa
  Hologram-výroba.sk
  Nám. slobody 7
  07101 Michalovce
  Zobraziť na mape

  Kontakt
  info@hologram-vyroba.sk
  +421948722224
  +421566441225
  Otváracia doba
  Po-Pia: 8:00 - 17:00
  So-Ne: zatvorené