Košík:
...

Predvyrobené demetalizované hologramy


Metóda demetalizace kovové nosné vrstvy sa dá využiť bez ohľadu na predchádzajúcu prípravu hologramu (jednovrstvový, dvouvyrstvý, s masterom ...) a môže slúžiť na číslovanie alebo popisovanie textom. Táto vrstva je vždy dobre viditeľná a čitateľná. Ďalej je možné týmto postupom vytvárať priehľadná okienka napríklad pre zviditeľnenie sériových čísel, cez ktoré bude bezpečnostná samolepka prelepená. Demetalizace sa tiež používa na výrobu transparentných hologramov, ktoré nemajú zakrývať obrázky, cez ktoré sú prelepené. V neposlednom rade sa jedná o metódu, ktorá dovoľuje vytvoriť nálepku s ľubovoľne tvarovanými okraji - napríklad v tvare pečate či listu s opáleným okraji. Ukážky použitia tohto postupu nájdete v sekcii předvyrobených demetalizovaných bezpečnostných samolepkách.Samolepiaci transparentný holografický prúžok o šírke 9 mm a dĺžkou až 200 metrov je dodávaný navinutý na cievke a dá sa tak aplikovať bezo zvyškov na všetky šírky či dĺžky polepovaných materiálov. Primárne je navrhnutý ako najlacnejšia alternatíva k metóde hotstamping; teda zažehľovanie hologramových prvkov najmä na papierová média (diplomy, certifikáty o školenia, protokoly o testoch ...). Aby sa dosiahol čo najväčší podobnosti s metódou horúcej razby, je použitý najtenší možný film, aby bol po nalepení čo najmenej viditeľný a nenarušil reliéf dokumentu. Z rovnakého dôvodu je nanesana tenká vrstva lepidla. Po nalepení sa tak hologramový pásik javí ako natívny súčasť dokumentu, pretože z neho vystupuje úplne minimálne. Výsledný efekt sa približuje postupu horúcej razby bez nutnosti strojného spracovania a teda výrazne lacnejšie a podľa potreby na akýkoľvek dokument alebo povrch.

Hologram je vyrobený jednovrstvovú technológií na hliníkovom podklade, ktorého nevyužité miesta sú demetalizována. Metóda demetalizace slúži ku transparentnosti miest, ktoré nenesú grafické motívy či texty. Zvýšená transparentnosť holografické samolepky sa prejaví podstatne menším ovplyvnením pôvodnej grafickej podoby dokumentu, ktorým bola bezpečnostná samolepka opatrená. Holografické efekty pritom zostávajú dobre viditeľné.

Bezpečnostná samolepka je tvorená periodicky na seba nadväzujúcim grafickým emblémom (giloše) šírky 6 mm a periodicky sa opakujúce slovami "secure - certificate - protected - bezpečný - certifikát - chránený". Dĺžka jednej periódy texte je 10 cm. Farba holografické vrstvy je strieborná. Samolepiace pruh sa predáva na bežné metre a to po násobkoch metra.

400032: Cena: 1,200 €/m bez DPH . . . . . m    Skladom
400243: Cena balení 200m: 75 €/bal. bez DPH . . . . . bal.    Skladom

Adresa
Hologram-výroba.sk
Nám. slobody 7
07101 Michalovce
Zobraziť na mape

Kontakt
info@hologram-vyroba.sk
+421948722224
+421566441225
Otváracia doba
Po-Pia: 8:00 - 17:00
So-Ne: zatvorené